تبلیغات
واردات و تامین تجهیزات اتوماسیون صنعتی - Intorq نامی جدید با قدمت قدیمی

واردات و تامین تجهیزات اتوماسیون صنعتی

سه شنبه 23 آذر 1389

Intorq نامی جدید با قدمت قدیمی

نویسنده:   

Intorq   کمپانی جدید و نوپایی است که از شرکت Lenze Bremsen GmbH منشعب شده است.  زمینه فعالیت این کمپانی تولید انواع کلاچ ترمزها بوده  و محصولات آن جایگزین کلاچ ترمزهای ساخت کمپانی Lenze   شده است.

 

شما می توانید محصولات مشابه مورد نیاز خود را با همان طراحی و شماره سفارش مربوطه هم اکنون از شرکت Intorq تهیه نمایید.

 

با توجه به پیش زمینه ای از کمپانی Intorq لازم است که بعد از این استاندارد بین المللی برای کلاچ ترمزها در نظر گرفته شود. نام Intorq بیانگر نوآوری و کارایی بالا و مانند  گذشته کیفیت ، قابلیت اطمینان و تکنولوژی مدرن می باشد.

 

Intorq ابتدا مشتریان را در نظر می گیرد. در حال حاضر به عنوان یک کمپانی مستقل می خواهیم که در بخش درایوها فعالیت خود را بیشتر روی مشتریان خود متمرکز نماییم و دانش خود را در جهت توسعه، تولید و کاربرد کلاچ ترمزها قراردهیم. تا آنجایی که به فعالیتهای بین المللی ما مربوط است ، ماهمکاری نزدیک خود را با بخش فروش و سرویس کمپانی Lenze به طور گسترده ای در دنیا ادامه خواهیم داد.

Company flyer
(PDF)

نویسندگان

سیستم های کنترل دور: 

    images/stories/R.png

  images/stories/lenze.png

  images/stories/toyo-logo.png  

    images/stories/gefran.png

   images/stories/delta.png

راه انداز نرم موتور:        

      images/stories/happen.png

لوازم تکمیلی کنترل دورها :

 images/stories/EAGTOP.gif

 گیربکس  و متغیر مکانیکی :

 images/stories/lenze.png  images/stories/tranc.png

 ترمز و کلاج صنعتی:

 images/stories/lenze.png  images/stories/logo_intorq.gif

 PLC – HMI –POWER SUPPLY :

 images/stories/acro.png  

 images/stories/Beijer.png

 images/stories/fatek.png

آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :

گروه موتورکنترل فعالیت خود را در سال 1365 در زمینه مشاوره و فروش محصولات اتوماسیون صنعتی در قلب بازار صنعت ایران ( خیابان سعدی ) آغاز نموده است. ارتقاء دانش فنی و توانمندیهای علمی به گونه ای که همگامی با پیشرفت های تکنولوژیکی  در داخل کشور و سایر نقاط جهان و بهره گیری موثر از محصولات نوین اتوماسیون صنعتی  در اقتصادی ترین شکل ، همواره مد نظر گروه موتور کنترل بوده و می باشد ، به گونه ای که امروز به عنوان اولین مرکز تخصصی فروش ، مشاوره و اجرای پروژه های سیستم های کنترل دور موتور به روشهای الکترونیکی و الکترومکانیکی در بالا ترین سطح کیفی ، کارایی و بهینه ترین شرایط اقتصادی به صنعتگران گرامی ارائه خدمت می نماید.
این گروه آمادگی خود را جهت ارایه بهترین شرایط در زمینه فروش محصولات اتوماسیون صنعتی ،بهینه سازی خطوط تولید خدمات مشاوره و مهندسی ، خدمات
  گارانتی و تعمیرات سیستم های کنترل دور  در وسیع ترین سطح اعلام می نماید.

در حال حاظر گروه موتور كنترل به عنوان مرجع اصلی واردات و تامین تجهیزات صنعتی  و اتوماسیون صنعتی در سطح وسیع آماده ارائه خدمت به صنعت گران گرامی می باشد .

گروه موتور كنترل نماینده فروش و خدمات كمپانی های زیر را داراست: ENCOM - DELTA - YILMAZ - LG - EGTOP-LENZE-RHYMEBUS -TRANSTECNO