تبلیغات
واردات و تامین تجهیزات اتوماسیون صنعتی - کلاچ ها

واردات و تامین تجهیزات اتوماسیون صنعتی

دوشنبه 22 آذر 1389

کلاچ ها

نویسنده:   

اساس کار کلاچ /ترمزهای الکترومغناطیسی به این صورت میباشد که با اعمال ولتاژ دی- سی عمل کرده و اصطحکاک حاصله سبب  انتقال گشتاور میگردد و به هنگام قطع ولتاژ فنر موجود بر دستگاه دو سطح پدید آورنده اصطحکاک را جدا نموه و انتقال قدرت نیزقطع میگردد.  کاربرد این کلاچ/ترمزها به خصوص درمواردی است که نیاز به پائین آوردن و بالا بردن سریع سرعت میباشد.
کلاچ / ترمزهای یونیت تشکیل شده اند از یک کلاچ و یک ترمز نصب شده درون یک پوسته مشترک. این یونیت ها در مهندسی مکانیک کاربرد بسیار دارند به عنوان نمونه کاربردهائی که یک سیکل کاری پشت سر هم باید به تناوب تکرار شود.
کلاچهای لنز قدرتمند و قابل اطمینان هستند و این موضوع طی سالها استفاده در قسمتهای گوناگون صنعت اثبات گردیده کلیه کلاچ / ترمزهای لنز براساس استانداردهای 0580 تولید  و براساس صد درصد زمان عملیاتی کاربری طراحی گردیده اندگواهی کیفیت سیستم ISO9001 متضمن کیفیت بالای این محصولات میباشد.

نویسندگان

سیستم های کنترل دور: 

    images/stories/R.png

  images/stories/lenze.png

  images/stories/toyo-logo.png  

    images/stories/gefran.png

   images/stories/delta.png

راه انداز نرم موتور:        

      images/stories/happen.png

لوازم تکمیلی کنترل دورها :

 images/stories/EAGTOP.gif

 گیربکس  و متغیر مکانیکی :

 images/stories/lenze.png  images/stories/tranc.png

 ترمز و کلاج صنعتی:

 images/stories/lenze.png  images/stories/logo_intorq.gif

 PLC – HMI –POWER SUPPLY :

 images/stories/acro.png  

 images/stories/Beijer.png

 images/stories/fatek.png

آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :

گروه موتورکنترل فعالیت خود را در سال 1365 در زمینه مشاوره و فروش محصولات اتوماسیون صنعتی در قلب بازار صنعت ایران ( خیابان سعدی ) آغاز نموده است. ارتقاء دانش فنی و توانمندیهای علمی به گونه ای که همگامی با پیشرفت های تکنولوژیکی  در داخل کشور و سایر نقاط جهان و بهره گیری موثر از محصولات نوین اتوماسیون صنعتی  در اقتصادی ترین شکل ، همواره مد نظر گروه موتور کنترل بوده و می باشد ، به گونه ای که امروز به عنوان اولین مرکز تخصصی فروش ، مشاوره و اجرای پروژه های سیستم های کنترل دور موتور به روشهای الکترونیکی و الکترومکانیکی در بالا ترین سطح کیفی ، کارایی و بهینه ترین شرایط اقتصادی به صنعتگران گرامی ارائه خدمت می نماید.
این گروه آمادگی خود را جهت ارایه بهترین شرایط در زمینه فروش محصولات اتوماسیون صنعتی ،بهینه سازی خطوط تولید خدمات مشاوره و مهندسی ، خدمات
  گارانتی و تعمیرات سیستم های کنترل دور  در وسیع ترین سطح اعلام می نماید.

در حال حاظر گروه موتور كنترل به عنوان مرجع اصلی واردات و تامین تجهیزات صنعتی  و اتوماسیون صنعتی در سطح وسیع آماده ارائه خدمت به صنعت گران گرامی می باشد .

گروه موتور كنترل نماینده فروش و خدمات كمپانی های زیر را داراست: ENCOM - DELTA - YILMAZ - LG - EGTOP-LENZE-RHYMEBUS -TRANSTECNO