تبلیغات
واردات و تامین تجهیزات اتوماسیون صنعتی - کلاچ ترمزها

واردات و تامین تجهیزات اتوماسیون صنعتی

دوشنبه 22 آذر 1389

کلاچ ترمزها

نویسنده:   

  کلاچ ترمزها
کلاچ ترمزها نیازی اساسی  در کاربردهای صنعتی
محصولات لنز استانداردهای بین المللی را برای سالیان  طولانی رعایت نموده  و معیارهای عالی را در ساخت  تامین می نمایند. كیفیت عالی محصولات  لنز  به دلیل دقت  در انتخاب مواد جهت تولید بوده  و این مسئله در محصولات این شرکت  كاملا بارز است .
در ماه ژوئن 1999، كارخانه  جدید تولید کلاچ و ترمز در Aerzen كار خود را آغاز نمود، این كارخانه مجهز به سیستم ها تولید مدرن و تكنولوژی انبار داری جدید می باشد و شرایط عالی برای حمل سریع و محصولات عالی با بهترین كیفیت را فراهم می سازد. سیستم های مونتاژ انعطاف پذیر می توانند 1000 ترمز از مدلهای مختلف را در هر شیفت كاری تولید کنند كه 350.000 كلاچ و ترمز در سال را شامل میگردد.
مطلب در ادامه...

لنز با زمان حرکت میکند – محصولاتی برای آینده
چنانچه کاربرد شما به کم کردن و افزایش ناگهانی سرعت جرم  درحال حرکت  نیازمند است سیستم مناسب این کاربرد نزد لنز است.
اگر ترمزکاربردی با خاصیت نگه دارندگی دائم نیازدارید راه حل آن استفاده از ترمزهای فنری است که اساس کار آن سیستم fail-safe میباشد به این مفهوم که در واقع ترمز شما در شرایطی  فعال میشود که نیروی الکتریکی روی آن برداشته شود. این سیستم نصبی آسان تنها با تنظیم فاصله میانی لنت و صفحه داشته و از استاندارد فرسودگی کم (UL)CAS-CUS تبعیت میکند.
دربازه انواع تولیدات ترمزهای فنری انتخاب سیستم مناسب براساس هرگونه کاربرد بسیار آسان میباشد.
BFK457 راه حل ابتدائی – سیستمی فشرده با نصبی آسان وسریع  از طریق فلانژبهمراه پیچ های نصب روی خودش.
BFK458 با قطعات ماژولار و گرد. شامل مدلهای مختلف قابل استفاده برای تمام کاربردها
BFK454 مدلی تخصصی برای کاربرد بالابرها . تستشده توسط سازمان بازرسان صنعتی آلمان (TUV) که بر اساس استانداردهای TR200 و EN81 طراحی و ساخته شده است.
آنچه باید اضافه نمود ...
یا نیاز به ترمزی دارید که اساس کارش خاموش/ روشن نباشد؟ سیستم کنترل ترمزمکاترونیک درکاربری با ترمزهای BFK458 این ویژگی را توسط اعمال گشتاور متغییر ترمزگیری برای شما بوجود میآورد که این خاصیت در بسیاری از کاربردها قابل استفاده است .
آیا نیاز به سیستمی با قابلیت بالابردن و پائین آوردن سرعت جرم در حال حرکت به صورت مدام و با فاصله زمائی کم دارید؟ استفاده ازکلاچ / ترمزهای الکترومغناطیسی فراهم کننده این نیاز ازطریق سوئچینگ با فرکانس بالا به خاط زمان سوئیچینگ کوتاه میباشند که گشتاور را بدون کمترین خللی انتقال میدهند.
آیا پروسه تولیدتان به صورت تکرار سیکل است ؟ با استفاده از سیستم های کلاچ ترمز های الکترومغناطیسی  SIMPLABLOC از شتاب افزاینده و کاهنده ثابت شفت خروجی اطمینان حاصل کنید.

نویسندگان

سیستم های کنترل دور: 

    images/stories/R.png

  images/stories/lenze.png

  images/stories/toyo-logo.png  

    images/stories/gefran.png

   images/stories/delta.png

راه انداز نرم موتور:        

      images/stories/happen.png

لوازم تکمیلی کنترل دورها :

 images/stories/EAGTOP.gif

 گیربکس  و متغیر مکانیکی :

 images/stories/lenze.png  images/stories/tranc.png

 ترمز و کلاج صنعتی:

 images/stories/lenze.png  images/stories/logo_intorq.gif

 PLC – HMI –POWER SUPPLY :

 images/stories/acro.png  

 images/stories/Beijer.png

 images/stories/fatek.png

آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :

گروه موتورکنترل فعالیت خود را در سال 1365 در زمینه مشاوره و فروش محصولات اتوماسیون صنعتی در قلب بازار صنعت ایران ( خیابان سعدی ) آغاز نموده است. ارتقاء دانش فنی و توانمندیهای علمی به گونه ای که همگامی با پیشرفت های تکنولوژیکی  در داخل کشور و سایر نقاط جهان و بهره گیری موثر از محصولات نوین اتوماسیون صنعتی  در اقتصادی ترین شکل ، همواره مد نظر گروه موتور کنترل بوده و می باشد ، به گونه ای که امروز به عنوان اولین مرکز تخصصی فروش ، مشاوره و اجرای پروژه های سیستم های کنترل دور موتور به روشهای الکترونیکی و الکترومکانیکی در بالا ترین سطح کیفی ، کارایی و بهینه ترین شرایط اقتصادی به صنعتگران گرامی ارائه خدمت می نماید.
این گروه آمادگی خود را جهت ارایه بهترین شرایط در زمینه فروش محصولات اتوماسیون صنعتی ،بهینه سازی خطوط تولید خدمات مشاوره و مهندسی ، خدمات
  گارانتی و تعمیرات سیستم های کنترل دور  در وسیع ترین سطح اعلام می نماید.

در حال حاظر گروه موتور كنترل به عنوان مرجع اصلی واردات و تامین تجهیزات صنعتی  و اتوماسیون صنعتی در سطح وسیع آماده ارائه خدمت به صنعت گران گرامی می باشد .

گروه موتور كنترل نماینده فروش و خدمات كمپانی های زیر را داراست: ENCOM - DELTA - YILMAZ - LG - EGTOP-LENZE-RHYMEBUS -TRANSTECNO