تبلیغات
واردات و تامین تجهیزات اتوماسیون صنعتی - درآیوهای کوچک

واردات و تامین تجهیزات اتوماسیون صنعتی

دوشنبه 22 آذر 1389

درآیوهای کوچک

نویسنده:   

درآیوهای کوچک
سیستمی ماژولار -  قابلیت انتخاب بر اساس آنچه مورد نیاز برای هر نوع کاربرد است

شاخه ای ازمجموعه کارخانجات لنز که تولید کننده موتورهای کوچک می باشد ارائه کننده موتورهائی با کیفیت بالا در گستره توانی 12 تا 1100 وات  برای کاربردهای متفاوت صنعتی است . از این موتورها به نحو وسیعی در صنایع به صورت اتصال به برق اصلی یا دراستفاده از باطری استفاده میگردد.
تنوع محصولی این موتورها در انواع : موتورهای کوچک آهن ربا دائم – موتورهای کوچک Shunt-wound wound  و موتورهای کوچک آسنکرون بوده و با ظاهری کوچک و فشرده – کارائی بالا - بدون صدا بودن و نهایتا قابلیت اطمینان در کاربری جایگاه ویژه ای را درصنایع به خود اختصاص داده اند و درجائی که به صورت ترکیب با گریبکسها استفاده میگردند مزایای گریبکسها نیزبه آنها اضافه میگردد.
عمر مفید کاری بالا – تعمیر ونگهداری پائین و راحت – گستره نسبتی (Ratio) کوچک ازجمله این مزایا هستند که برای کاربرانعطاف پذیری در انتخاب را به همراه میآورند. از این گذشته ماژولار بودن سیستم مشتریان را قادر میسازد به آنچه برای کاربردشان نیاز دارند دست یابند.

نویسندگان

سیستم های کنترل دور: 

    images/stories/R.png

  images/stories/lenze.png

  images/stories/toyo-logo.png  

    images/stories/gefran.png

   images/stories/delta.png

راه انداز نرم موتور:        

      images/stories/happen.png

لوازم تکمیلی کنترل دورها :

 images/stories/EAGTOP.gif

 گیربکس  و متغیر مکانیکی :

 images/stories/lenze.png  images/stories/tranc.png

 ترمز و کلاج صنعتی:

 images/stories/lenze.png  images/stories/logo_intorq.gif

 PLC – HMI –POWER SUPPLY :

 images/stories/acro.png  

 images/stories/Beijer.png

 images/stories/fatek.png

آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :

گروه موتورکنترل فعالیت خود را در سال 1365 در زمینه مشاوره و فروش محصولات اتوماسیون صنعتی در قلب بازار صنعت ایران ( خیابان سعدی ) آغاز نموده است. ارتقاء دانش فنی و توانمندیهای علمی به گونه ای که همگامی با پیشرفت های تکنولوژیکی  در داخل کشور و سایر نقاط جهان و بهره گیری موثر از محصولات نوین اتوماسیون صنعتی  در اقتصادی ترین شکل ، همواره مد نظر گروه موتور کنترل بوده و می باشد ، به گونه ای که امروز به عنوان اولین مرکز تخصصی فروش ، مشاوره و اجرای پروژه های سیستم های کنترل دور موتور به روشهای الکترونیکی و الکترومکانیکی در بالا ترین سطح کیفی ، کارایی و بهینه ترین شرایط اقتصادی به صنعتگران گرامی ارائه خدمت می نماید.
این گروه آمادگی خود را جهت ارایه بهترین شرایط در زمینه فروش محصولات اتوماسیون صنعتی ،بهینه سازی خطوط تولید خدمات مشاوره و مهندسی ، خدمات
  گارانتی و تعمیرات سیستم های کنترل دور  در وسیع ترین سطح اعلام می نماید.

در حال حاظر گروه موتور كنترل به عنوان مرجع اصلی واردات و تامین تجهیزات صنعتی  و اتوماسیون صنعتی در سطح وسیع آماده ارائه خدمت به صنعت گران گرامی می باشد .

گروه موتور كنترل نماینده فروش و خدمات كمپانی های زیر را داراست: ENCOM - DELTA - YILMAZ - LG - EGTOP-LENZE-RHYMEBUS -TRANSTECNO