تبلیغات
واردات و تامین تجهیزات اتوماسیون صنعتی - درآیو فشرده ( تسمه – پولی )

واردات و تامین تجهیزات اتوماسیون صنعتی

یکشنبه 21 آذر 1389

درآیو فشرده ( تسمه – پولی )

نویسنده:   

درآیو فشرده ( تسمه – پولی )
درآیو فشرده لنز درواقع شامل دورمتغییرهای تسمه پولی متصل به گریبکسهای G-motion یباشد و در گستره توانی 25/0 تا 45 کیلووات قابل تحویل هستند.
تقلیل سرعت دراین سیستمها به نرمی صورت میپذیرد و هسته این واحدها را تسمه پولیهای طراحی پلی گون از مدل 11.213 که نیازی به تعمیر و نگهداری ندارند تشکیل میدهند
بر حسب نیاز به عنوان یک انتخاب برای کاهش سرعت میتوان این سیستم را با ترکیبی از گریبکسهای هلیکال    هلیکال- حلزونی     هلیکال-خورشیدی ( بول )  با شفت نری یا ماده گی استفاده نمود و از آنجا دست کاربر برای انتخاب بر اساس کاربرد مطلقا باز است.
استفاده از گریبکسهای نسل جدید (G-motion) در درآیو فشرده  باعث داشتن قابلیتهای بالا و مزایای فراوان گشته و به همین علت گریبکسهای قدیمی را میتوان با نوع جدید و مدرن آن تعویض نمود و از این مزایا بهره مند گردید.
امکانات متعدد نظیر :
تنظیمات جلو.
تنظیمات زاویه.
تنظیمات الکتریکی.

و نمایش سرعت ازطریق مدرج کردن فلکه تنظیم – داشتن نشانگر مکان و یا ادوات اندازه گیری سرعت به صورت الکتریکی انعطاف پذیری برای مطابق سازی کاربردی را برای شما فراهم نموده است.


نویسندگان

سیستم های کنترل دور: 

    images/stories/R.png

  images/stories/lenze.png

  images/stories/toyo-logo.png  

    images/stories/gefran.png

   images/stories/delta.png

راه انداز نرم موتور:        

      images/stories/happen.png

لوازم تکمیلی کنترل دورها :

 images/stories/EAGTOP.gif

 گیربکس  و متغیر مکانیکی :

 images/stories/lenze.png  images/stories/tranc.png

 ترمز و کلاج صنعتی:

 images/stories/lenze.png  images/stories/logo_intorq.gif

 PLC – HMI –POWER SUPPLY :

 images/stories/acro.png  

 images/stories/Beijer.png

 images/stories/fatek.png

آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :

گروه موتورکنترل فعالیت خود را در سال 1365 در زمینه مشاوره و فروش محصولات اتوماسیون صنعتی در قلب بازار صنعت ایران ( خیابان سعدی ) آغاز نموده است. ارتقاء دانش فنی و توانمندیهای علمی به گونه ای که همگامی با پیشرفت های تکنولوژیکی  در داخل کشور و سایر نقاط جهان و بهره گیری موثر از محصولات نوین اتوماسیون صنعتی  در اقتصادی ترین شکل ، همواره مد نظر گروه موتور کنترل بوده و می باشد ، به گونه ای که امروز به عنوان اولین مرکز تخصصی فروش ، مشاوره و اجرای پروژه های سیستم های کنترل دور موتور به روشهای الکترونیکی و الکترومکانیکی در بالا ترین سطح کیفی ، کارایی و بهینه ترین شرایط اقتصادی به صنعتگران گرامی ارائه خدمت می نماید.
این گروه آمادگی خود را جهت ارایه بهترین شرایط در زمینه فروش محصولات اتوماسیون صنعتی ،بهینه سازی خطوط تولید خدمات مشاوره و مهندسی ، خدمات
  گارانتی و تعمیرات سیستم های کنترل دور  در وسیع ترین سطح اعلام می نماید.

در حال حاظر گروه موتور كنترل به عنوان مرجع اصلی واردات و تامین تجهیزات صنعتی  و اتوماسیون صنعتی در سطح وسیع آماده ارائه خدمت به صنعت گران گرامی می باشد .

گروه موتور كنترل نماینده فروش و خدمات كمپانی های زیر را داراست: ENCOM - DELTA - YILMAZ - LG - EGTOP-LENZE-RHYMEBUS -TRANSTECNO