تبلیغات
واردات و تامین تجهیزات اتوماسیون صنعتی - درآیوسرور

واردات و تامین تجهیزات اتوماسیون صنعتی

دوشنبه 15 آذر 1389

درآیوسرور

نویسنده:   

درآیوسرور
DriveServer


"نرم افزار باس"

ارتباط با نرم افزار کاربرد شما از طریق درآیو سرور OPC صورت میگیرد. این واسط ارتباط میان دستگاهها را شکل میدهد و به این جهت هرکدام از ادواتی که از واسط OPC  استفاده میکنند میتوانند به تمامی فانکشن های درآیو دسترسی داشته باشند. درواقع درآیو سرور لایه ایست واسط میان نرم افزار کاربردی و کانال ارتباطی .
باس سرور  در بردارنده مشخصات فیلد باس هستند درحالی که درآیو سرورعلاوه برآن دانش شناخت ادوات رانیز شامل میشود . به عبارت دیگر درآیو سرور هم OPC سرور است و هم خود یک دستگاه داخل سیستم ارتباطی یا مشتری ( استفاده کننده ) است.

مطلب در ادامه...


به سبب داشتن طراحی باز  باس سرورهای ساخت سایر سازنده ها نظیر Ifak system,Softing  و غیره نیز قابل استفاده در کاربرد ادوات لنز میباشند.خواهشمند است  برای دریافت  آخرین اطلاعات در این خصوص  صفحه اینترنتی مربوطه را بررسی نمائید.

باس سرورهائی که در حال حاضر توسط لنز قابل دسترسی میباشند عبارتند از:


Lenze LECOM A/B/LI
(R232, RS485, optical fibres)
Lenze system bus (system bus adapter, CANOpen)
Lenze S7-MPI (Siemens interface module in the PC)
Lenze S7-TCP (Siemens interface module in S7, standard interface module in the PC)*مسیری به سوی اتوماسیون باز

آیا بدنبال یک روش ساده ارتباطی بین درآیوها و سیستمهای باس مختلف هستید؟ دراین صورت ازواسط استاندارد OPC(دOLE for process control  )  که از طرف Microsoft و و سایر تولید کنندگان پیشرو قطعات اتوماسیون توصیه گردیده  استفاده نمائید. درآیو سرورلنز نیزبر این اساس این استاندارد جهانی طراحی شده  با این تفاوت که ویژگیهای خاص مهندسی درآیو به آن افزوده شده است.
راهکارهای غیرمتمرکز ازآخرین دستاوردهای دنیای اتوماسیون است و درآیوهای هوشمند لنز میتوانند ازعهده عملیات کنترلی در سطح پیشرفته در این خصوص برآیند.

درآیو سرور ارائه کننده موارد ذیل است:

نویسندگان

سیستم های کنترل دور: 

    images/stories/R.png

  images/stories/lenze.png

  images/stories/toyo-logo.png  

    images/stories/gefran.png

   images/stories/delta.png

راه انداز نرم موتور:        

      images/stories/happen.png

لوازم تکمیلی کنترل دورها :

 images/stories/EAGTOP.gif

 گیربکس  و متغیر مکانیکی :

 images/stories/lenze.png  images/stories/tranc.png

 ترمز و کلاج صنعتی:

 images/stories/lenze.png  images/stories/logo_intorq.gif

 PLC – HMI –POWER SUPPLY :

 images/stories/acro.png  

 images/stories/Beijer.png

 images/stories/fatek.png

آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :

گروه موتورکنترل فعالیت خود را در سال 1365 در زمینه مشاوره و فروش محصولات اتوماسیون صنعتی در قلب بازار صنعت ایران ( خیابان سعدی ) آغاز نموده است. ارتقاء دانش فنی و توانمندیهای علمی به گونه ای که همگامی با پیشرفت های تکنولوژیکی  در داخل کشور و سایر نقاط جهان و بهره گیری موثر از محصولات نوین اتوماسیون صنعتی  در اقتصادی ترین شکل ، همواره مد نظر گروه موتور کنترل بوده و می باشد ، به گونه ای که امروز به عنوان اولین مرکز تخصصی فروش ، مشاوره و اجرای پروژه های سیستم های کنترل دور موتور به روشهای الکترونیکی و الکترومکانیکی در بالا ترین سطح کیفی ، کارایی و بهینه ترین شرایط اقتصادی به صنعتگران گرامی ارائه خدمت می نماید.
این گروه آمادگی خود را جهت ارایه بهترین شرایط در زمینه فروش محصولات اتوماسیون صنعتی ،بهینه سازی خطوط تولید خدمات مشاوره و مهندسی ، خدمات
  گارانتی و تعمیرات سیستم های کنترل دور  در وسیع ترین سطح اعلام می نماید.

در حال حاظر گروه موتور كنترل به عنوان مرجع اصلی واردات و تامین تجهیزات صنعتی  و اتوماسیون صنعتی در سطح وسیع آماده ارائه خدمت به صنعت گران گرامی می باشد .

گروه موتور كنترل نماینده فروش و خدمات كمپانی های زیر را داراست: ENCOM - DELTA - YILMAZ - LG - EGTOP-LENZE-RHYMEBUS -TRANSTECNO