تبلیغات
واردات و تامین تجهیزات اتوماسیون صنعتی - ابزارنرم افزاری

واردات و تامین تجهیزات اتوماسیون صنعتی

دوشنبه 15 آذر 1389

ابزارنرم افزاری

نویسنده:   

 ابزارنرم افزاری
شرکت لنز نه تنها ارائه کننده کلیه سخت افزار مورد نیاز برای یک سیستم اتوماسیون غیرمتمرکز میباشد بلکه در خصوص نرم افزارهای مربوطه و راه حل های نرم افزاری صنعتی برای کاربردهای متفاوت نیز تخصص دارد.
درآیو سرور  OPC
Driver Server لنز لنزابزاریست بر اساس اینترفیس استاندارد OPC که درجهان شناخته شده است و تامین کننده امکانات اضافی فن آوری درآیو میباشد.
نرم افزار DDS (Drive PLC Developer Studio)
نرم افزاری است ویژه برای استفاده در اینورترهای سروو با PLC داخلی (سروو پی- ال-سی) یا درآیو PLC که از طریق آن با استفاده از نرم افزار آشنا و استاندارد IEC 61131-3 میتوان برنامه نویسی برای کاربردی کردن دستگاه انجام داد.  اگر چنانچه نرم افزار خریداری شده باشد برای به روز سازیش میتوان از طریق اینترنت به صورت مجانی اقدام نمود.

مطلب در ادامه...درضمن برای کاربردهای استاندارد نظیر CAM motion – پوزیشنیگ و پیچنده/ بازکننده ها ... برنامه های مکملی  از پیش برنامه ریزی  و قابل اضافه شدن میباشند .


نرم افزار GDC (Global Drive Control)
ابزاری نرم افزاریست برای تنظیمات سریع و مطمئن پارامترهای داخلی درآیو با امکانات مکمل دیگر نظیر تشخیص وضعیت کاری – دریافت خطاها و نوع آن – امکان استفاده از عملکرد اسیلوسکوپ و غیره. اگر چنانچه نرم افزار خریداری شده باشد برای به روز سازیش میتوان از طریق اینترنت به صورت مجانی اقدام نمود.

نویسندگان

سیستم های کنترل دور: 

    images/stories/R.png

  images/stories/lenze.png

  images/stories/toyo-logo.png  

    images/stories/gefran.png

   images/stories/delta.png

راه انداز نرم موتور:        

      images/stories/happen.png

لوازم تکمیلی کنترل دورها :

 images/stories/EAGTOP.gif

 گیربکس  و متغیر مکانیکی :

 images/stories/lenze.png  images/stories/tranc.png

 ترمز و کلاج صنعتی:

 images/stories/lenze.png  images/stories/logo_intorq.gif

 PLC – HMI –POWER SUPPLY :

 images/stories/acro.png  

 images/stories/Beijer.png

 images/stories/fatek.png

آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :

گروه موتورکنترل فعالیت خود را در سال 1365 در زمینه مشاوره و فروش محصولات اتوماسیون صنعتی در قلب بازار صنعت ایران ( خیابان سعدی ) آغاز نموده است. ارتقاء دانش فنی و توانمندیهای علمی به گونه ای که همگامی با پیشرفت های تکنولوژیکی  در داخل کشور و سایر نقاط جهان و بهره گیری موثر از محصولات نوین اتوماسیون صنعتی  در اقتصادی ترین شکل ، همواره مد نظر گروه موتور کنترل بوده و می باشد ، به گونه ای که امروز به عنوان اولین مرکز تخصصی فروش ، مشاوره و اجرای پروژه های سیستم های کنترل دور موتور به روشهای الکترونیکی و الکترومکانیکی در بالا ترین سطح کیفی ، کارایی و بهینه ترین شرایط اقتصادی به صنعتگران گرامی ارائه خدمت می نماید.
این گروه آمادگی خود را جهت ارایه بهترین شرایط در زمینه فروش محصولات اتوماسیون صنعتی ،بهینه سازی خطوط تولید خدمات مشاوره و مهندسی ، خدمات
  گارانتی و تعمیرات سیستم های کنترل دور  در وسیع ترین سطح اعلام می نماید.

در حال حاظر گروه موتور كنترل به عنوان مرجع اصلی واردات و تامین تجهیزات صنعتی  و اتوماسیون صنعتی در سطح وسیع آماده ارائه خدمت به صنعت گران گرامی می باشد .

گروه موتور كنترل نماینده فروش و خدمات كمپانی های زیر را داراست: ENCOM - DELTA - YILMAZ - LG - EGTOP-LENZE-RHYMEBUS -TRANSTECNO