تبلیغات
واردات و تامین تجهیزات اتوماسیون صنعتی - سیستم I/O

واردات و تامین تجهیزات اتوماسیون صنعتی

دوشنبه 15 آذر 1389

سیستم I/O

نویسنده:   

سیستم I/O


راه حلی ایده آل برای هرگونه مشتری

با بالا رفتن سطح اتوماسیون در ماشین آلات تعداد I/O های بیشتری برای یک سیستم مورد نیاز میباشد که به سبب آن سیم کشی های پیچیده و گوناگونی راپدید آورده . دراین رابطه نوآوری  I/O لنز با IP20 به این مشکل نظم بخشیده است و براین اساس تولیداتی با انعطاف پذیری بالا و قابل انطباق با هرگونه کاربرد با عملکردهای خاص قابل ارائه میباشد.

مطلب در ادامه...


سیستم ارائه گردیده توسط لنز متشکل از دونوع محصول است :

سیستمی فشرده برای کاربردهای ساده دیجیتال.
سیستمی ماژولاربرای کاربردهای پیچیده تراتوماسیونزیتها برای کاربر:

قابل اطمینان بودن:
لنزبا داشتن محصولاتی مختص کاربرد اتوماسیون و نرم افزاری واحد برای استفاده در همه و به طورکلی ارائه سیستمی کامل به عنوان یک منبع برای خرید تمام آنچه مورد نیاز یک کاربرد اتوماسیون است محسوب میگردد.

قابلیت های از پیش برنامه ریزی شده نرم افزار مربوطه سبب گردیده زمان برنامه نویسی به حداقل برسد که با توجه به هزینه های مهندسی صرفه جوئی در هزینه را به نحو ملموسی سبب گشته است .
استفاده بهینه از فضا:
به علت جمع جور بودن دستگاه حداقل فضا در تابلوی شما اشغال میگردد. مدلهای تک یا سه سیمه میتوانند به صورت ماژولار بسط و گسترش یابند و براساس آن تعداد کانالهای فیکس به صورت استاندارد اضافه میگردند که این به مفهوم آزادی عمل در انتخاب محصول متناسب برای کاربرد شماست .
کاهش احتیاجات آموزشی :
به سبب متشابه بودن ماژولهای عرضه شده در هردو محصول بنابراین شناخت آنها با کار در ارتباط با یکی بمانند شناخت کاربردی با دیگریست در عین حال  میتوان آنها را به راحتی ترکیب نمود به این شکل که از یک سیستم باس-یک سیم پیچی فیلد و یک منبع تغذیه استفاده نمود که به خودی خود صرفه جوئی در وقت و هزینه است.
قابلیت جایگزینی آسان :
جایگزینی ماژولهای الکترونیک سه مرحله دارد : کافیست نوارترمینالها که سیمهای مربوط به فیلد را در محل خود قرار داده را برداشته ماژول ( های) الکترونیکی را جازده و نوار را در جای اولیه قرار دهید.

نویسندگان

سیستم های کنترل دور: 

    images/stories/R.png

  images/stories/lenze.png

  images/stories/toyo-logo.png  

    images/stories/gefran.png

   images/stories/delta.png

راه انداز نرم موتور:        

      images/stories/happen.png

لوازم تکمیلی کنترل دورها :

 images/stories/EAGTOP.gif

 گیربکس  و متغیر مکانیکی :

 images/stories/lenze.png  images/stories/tranc.png

 ترمز و کلاج صنعتی:

 images/stories/lenze.png  images/stories/logo_intorq.gif

 PLC – HMI –POWER SUPPLY :

 images/stories/acro.png  

 images/stories/Beijer.png

 images/stories/fatek.png

آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :

گروه موتورکنترل فعالیت خود را در سال 1365 در زمینه مشاوره و فروش محصولات اتوماسیون صنعتی در قلب بازار صنعت ایران ( خیابان سعدی ) آغاز نموده است. ارتقاء دانش فنی و توانمندیهای علمی به گونه ای که همگامی با پیشرفت های تکنولوژیکی  در داخل کشور و سایر نقاط جهان و بهره گیری موثر از محصولات نوین اتوماسیون صنعتی  در اقتصادی ترین شکل ، همواره مد نظر گروه موتور کنترل بوده و می باشد ، به گونه ای که امروز به عنوان اولین مرکز تخصصی فروش ، مشاوره و اجرای پروژه های سیستم های کنترل دور موتور به روشهای الکترونیکی و الکترومکانیکی در بالا ترین سطح کیفی ، کارایی و بهینه ترین شرایط اقتصادی به صنعتگران گرامی ارائه خدمت می نماید.
این گروه آمادگی خود را جهت ارایه بهترین شرایط در زمینه فروش محصولات اتوماسیون صنعتی ،بهینه سازی خطوط تولید خدمات مشاوره و مهندسی ، خدمات
  گارانتی و تعمیرات سیستم های کنترل دور  در وسیع ترین سطح اعلام می نماید.

در حال حاظر گروه موتور كنترل به عنوان مرجع اصلی واردات و تامین تجهیزات صنعتی  و اتوماسیون صنعتی در سطح وسیع آماده ارائه خدمت به صنعت گران گرامی می باشد .

گروه موتور كنترل نماینده فروش و خدمات كمپانی های زیر را داراست: ENCOM - DELTA - YILMAZ - LG - EGTOP-LENZE-RHYMEBUS -TRANSTECNO